Jak zamówić rysunek?

Dziękuję za Twoje zainteresowanie. To dopiero początek mojego wychodzenia z twórczością artystyczną do szerszego grona, niż przyjaciele i rodzina, więc tym bardziej jestem Ci wdzięczna za obecność tutaj.
Przyjęłam zasadę, że portretuję głównie te ptaki, które sama zaobserwowałam, poznałam i mam związane z nimi wspomnienia i odczucia. Pomaga mi to w procesie twórczym i czyni moje ptaki bardziej „żywymi”. W przypadku wykonywania pracy na zamówienie musimy wspólnie uzgodnić wybrany gatunek. Specjalizuję się w ptakach wróblowych, ale możesz zamówić też ptaki drapieżne, sowy, siewki czy ptaki wodne.

Rysunki wykonuje w formacie A5. Koszt pojedynczej pracy jest uzależniony od złożoności ptaka i oscyluje między 70zł a 100 zł plus wysyłka paczkomatem 11,99 zł. Przy zamówieniu kilku prac koszt wysyłki pozostaje bez zmian.

Zobacz moją galerię prac poglądowych. Jeśli chcesz mieć w swoim domu rysunki ptaków powstałe z pasji, napisz do mnie korzystając z zakładki KONTAKT, lub wyślij wiadomość na Instagramie albo Facebooku. Wybierzemy gatunki dla Ciebie, dogadamy szczegóły i już niebawem będziesz się nimi cieszyć 🙂