Dzikie Rysunki

Cześć!

Mam na imię Magda. Zapraszam Cię do świata mojej pasji, pełnego miłości do ptaków, pięknych barw i radości z życia. Tworzenie nowych prac, rozwijanie się i szukanie inspiracji wprowadza w moje życie dużo radości i spokoju. Uwielbiam to uczucie gdy w głowie jak mała iskierka pojawia się myśl, która pcha mnie do tworzenia. Rysuję głównie gatunki ptaków, które spotkałam w ich naturalnym środowisku, ponieważ zależy mi bardzo na autentyczności moich prac.


Dzikie Rysunki

Tworząc swoje prace, wkładam dużo starań żeby przekazać pewną aurę. Namiastkę dzikości i piękna przyrody oraz żywe emocje, które towarzyszą mi w trakcie terenowych obserwacji. Chcę, by osoby oglądająca je na żywo i mieszkające z nimi, czuły prawdziwą cząstkę natury, odbierały energię patrząc na nie.


Rysunki ptaków tworzę kredkami akwarelowymi głównie w formacie a5 na wysokiej jakości papierze akwarelowym lub papierze do technik mieszanych o wysokiej gramaturze. Po wstępnym kolorowym szkicu, nanoszę na pracę wodę, która pięknie wydobywa kolory kredek. Następnie praca jest pozostawiana do wyschnięcia, po czym nanoszę szczegóły, które nadają pracom finalny kształt.

Moja pracownia

To tu tworzę swoje prace, przy dziennym świetle. Patrząc przez okno obserwuję jak na brzozie co jakiś czas przysiadają wróble, sikorki, zięby, dzwońce i szpaki. Po niebie bez przerwy ganiają się sierpówki, grzywacze i kawki. Zdarza się, że ze snu budzi mnie poranny śpiew rudzika. To wszystko daje mi namiastkę bliskości przyrody w trakcie pracy.Jak zamówić rysunek?KLIKNIJ

GALERIA POGLĄDOWYCH PRAC