Rysunki

Dzikie Rysunki – z mojej pasji ornitologicznej powstają rysunki ptaków, które spotykam. Ptaki na ścianie pięknie ożywiają wnętrze i wprowadzają dobrą energię do domu.

Wszystkie prace, które tworzę, powstają z wielkiej miłości do natury, są efektem życia blisko natury i spotkań z dzikimi zwierzętami (głównie ptaki). Staram się w każdej pracy zakląć cząstkę natury i tej autentycznej więzi z nią. Każdy mój rysunek jest ożywiany emocjami, jakie towarzyszą mi gdy spotykamy dzikie zwierzę, które później staje się inspiracją do rysunku.

Rysunki ptaków tworzę w formacie a5 na wysokiej jakości papierze akwarelowym, wykonane kredkami akwarelowymi. Po wstępnym kolorowym szkicu, nanoszę na pracę wodę, która pięknie wydobywa żywe kolory kredek. Następnie praca jest pozostawiana do wyschnięcia, a kiedy jest sucha nanoszone są detale kredkami. Cały proces jest na tyle czasochłonny, bym zdążyła zakląć w rysunku autentyczną iskrę emocji po spotkaniu z danym ptakiem 🙂

Rysuję wyłącznie gatunki, które spotkałam i znam. Zależy mi bardzo na autentyczności moich prac. Chcę, by osoba oglądająca je na żywo i mieszkająca z nimi, czuła prawdziwą cząstkę natury, odbierała energię patrząc na nie.

Zobacz moją galerię prac poglądowych. Jeśli chcesz mieć w swoim domu rysunki ptaków powstałe z prawdziwej pasji, napisz do nas korzystając z zakładki KONTAKT, lub wyślij wiadomość na Instagramie albo Facebooku. Dopasujemy gatunki dla Ciebie, dogadamy szczegóły i już niebawem będziesz się cieszyć dzikimi ptakami w swoim domu 🙂